Ke každé objednávce obdržíte malý dárek.

Weplay Duhové říční kameny

Kód: KT0008
Značka: Weplay
5 399 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Tento výrobek inspirovaný přírodou využívá různých povrchů, tvarů a velikostí k napodobení skutečných říčních kamenů.

3 různé velikosti říčních kamenů budou vyhovovat potřebám rostoucích dětí a také umožňují vytvoření libovolných chodníčků přes řeku podle vlastní fantazie. Každý "kámen" je tvořen tak, aby měl 3 směrové body označeny čísly 1, 2, 3. Když se snaží dávat děti "kameny" na sebe, musí dávat pozor nejen na velikost ale také na směr a pootočit"kámen" tak, aby všechny směrové body shodovaly.

Hra s říčními kameny stimuluje plosku nohy, rozvíjí hmatové vnímání, zlepšuje emocionální stabilitu a schopnost koncentrovat se, podporuje zájem o učení, zvyšuje stimulaci vestibulární rovnováhy, podporuje pohybovou koordinaci a zlepšuje schopnost rozhodování.

Při hře doporučujeme sundat boty a ponožky, což nejenom zvýší stimulaci plosky chodidla, ale také zvýší stabilitu dětí a jejich bezpečnost.

Duhové říční kameny jsou opatřeny protiskluzovým povrchem na horní i spodní straně. Horní povrch kamenů je opatřen různými vzory – tečky, proužky a kroužky pro různé úrovně stimulace plosky nohy.

Duhové říční kameny jsou lehké a děti je snadno mohou přemísťovat a skládat na sebe.

Kameny pomáhají rozvoji pohybových schopností, ale také zlepšují u dětí rozpoznávání čísel a barev.

Duhové kameny mohou také sloužit jako židle nebo součást vybavení jeviště pro dětské divadelní představení.

Výchovně vzdělávací cíl: stimulace plosky nohy, rozvoj hmatového vnímání, zlepšení emocionální stability a schopnosti koncentrovat se, zvýšení zájemu o učení, stimulace vestibulární rovnováhy, rozvoj pohybové koordinace a zlepšení schopnosti rozhodování.

Obsah: 6 kusů "kamenů" (2 velké, 2 střední, 2 malé), skladovací taška

Vhodné pro děti starší 3 let.

Detailní informace

Jmenuji se Jana

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů.

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

MOTORIKA & KOORDINACE

Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

KREATIVITA

Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě.

STEM

Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA

Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

EMOCE & SOCIÁLNÍ CHOVÁNÍ

Schopnost vypořádat se s vlastními pocity a pocity ostatních, mít pro druhé pochopení, umět nabídnout pomoc nebo útěchu … to jsou důležité milníky dětského vývoje. Pozitivní rané zkušenosti, které dítě získá na základě vzorů, které mu v každodenním životě nejen při hře ukazujeme, jsou důležitým předpokladem pro to, aby z dítěte vyrostla sociálně i emočně zdravá a silná osobnost.

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI

Jazyk a komunikace jsou základem lidské interakce a všech myšlenkových procesů. Děti se učí jazyk, aby porozuměly samy sobě a dokázaly sdílet své potřeby a pocity. Pomocí komunikace si děti vyměňují své zkušenosti, zpracovávají zážitky a učí se nové věci. K rozvoji komunikačních dovedností velmi napomáhají školky a předškolní vzdělávací instituce, ale ze všech nejvíc můžeme rozvíjet komunikační dovednosti našich dětí především MY … RODIČE.

Detailní popis produktu

Společnost Weplay vyvíjí své výrobky podle celostních dětských potřeb, počínaje vizuálně sluchově-hmatovým vnímáním, motorikou, pohybovou koordinací přes jemnou motoriku a kreativní hry.

Weplay produkty pomáhají dětem vyrůstat šťastněji a zdravěji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozvoj hrubé motoriky
Motorika: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: