Ke každé objednávce od nás dostanete hezký dárek.

Hračky k vodě či na pláž

Cestu na dovolenou jsme zdárně absolvovali, ubytovali jsem se rozhlédli jsme se v okolí a teď by bylo super alespoň část dne strávit na lehátku s knížkou v ruce, nebo sluchátky v uších nebo jen obyčejným spánkem :-). Hmm ... představa krásná, ale co s dětmi? Z vlastní zkušenosti a zkušeností našich blízkých máme osvědčené, že celkem dobře funguje se u dětí vystřídat, aby měl člověk čas i sám pro sebe, ne jen v rámci rodiny. Takže jeden je na lehátku s knihou a druhý je s dětmi u vody:-)

Za nás patří k základní výbavě k vodě především kbelíček a konvička. V naší nabídce nalezete kbelíky klasické plastové, ale letos nově jsme do nabídky zařadili i konvičky kbelíčky silikonové, jejich největší výhodou je skladnost. Kbelíček využijete ke sbírání kamínků či mušlí, konvičku zase k polévání rodiče, který odpočívá na lehátku:-).

Stavění hradů a pískových zámků patří k nejkrásnější zábavě malých dětí na písečných plážích, především tak, kde je písek krásně jemný. Stačí jej prosévat mezi dlaněmi a dívat se, jak vytváří krásné krápníkové stěny a věžičky. 

Pokud není možné prosévat písek mezi dlaněmi, využijte na stavění zámeckých zdí tuto sadu pro malé stavitele od značky Hape nebo základní sadu na písek od značky Eduplay. 

Pokud budete u moře s malinkými dětmi, které by hrady ještě nezvládly, nezapomeňte přibalit kelímky na přelévání vody od Little Dutch, s těmi si Vaše děti určitě vystačí. 

A co by to bylo za vodní radovánky bez pořádné stříkačky na vodu, gumové knížky a lodičky

Pokud byste potřebovali ohledně výběru hraček na dovolenou poradit, neváhejte nám zavolat na telefonní číslo 734 104 557, rádi Vám poradíme. 

Přejeme Vám krásné léto. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení