Ke každé objednávce od nás dostanete hezký dárek.

Cestování s dětmi

Začal květen a před námi jsou krásné teplé dny, které lákají na výlety třeba do přírody nebo do ZOO, za prarodiči nebo na dovolenou. Pro některé rodiče představuje cestování s dětmi stres a raději s dětmi na delší vzdálenosti necestují. 

U nás v www.detskahra.cz. jsem přesvědčeni, že cestování s dětmi je skvělá zábava, jen to chce trochu větší přípravu na cestu:-). A tak jsme se rozhodli Vám s přípravou na cestování trochu pomoci.

Začněte tím, že si uděláte seznam .... zkuste si udělat obecný seznam, které můžete používat opakovaně. S malými dětmi je totiž skoro jedno, zda jedete na víkend nebo na týden:-). Já to dělám tak, že si v duchu projdu celý den od rána do večera a rekapituluji si věci, které v průběhu dne s miminkem nebo malým děťátkem používám. Tím máte základ vyřešený. Na dovolené, to nebude jiné než v běžné dny doma:-). Samozřejmě pokud víte, že Vás v rámci dovolené či víkendového pobytu čeká něco výjimečného, připište i věci na tyto události. Nebo si je napište zvlášť, ať můžete základní seznam používat opakovaně. 

Vzhledem k tomu, že na dovolené nebo výletě trávíme většinou všichni více času mimo ubytovací zařízení a mimo domov, je nutné vzít na cestu věci usnadňující pobyt venku. Nejdůležitější je pitný režim, takže za nás určitě lahvička na pití, vyzkoušené máme lahvičky od Little Dutch a jsou skvělé, nepropouští a co je nejdůležitější, děti si je samy obslouží.

Nejlepší část výletu je vždycky svačina :-), takže nezapomeňte na svačinový box, abyste mohli dětem připravit na cesty něco dobrého a ideálně zdravého :-).

Nevím, jak Vaše děti ... ale naše děti vždycky nosily rády batůžky, díky nimž napodobovaly svět dospělých a zároveň jim batůžek dával pocit důležitosti a užitečnosti :-).

Přejeme Vám balení bez stresu a příště se podíváme na hry vhodné do auto či letadla. 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení