Ke každé objednávce od nás dostanete hezký dárek.

Tvoření s produkty Haba Terra Kids

Jarní počasí láká většinu z nás na výlety do přírody. Prostředí lesa je ideální pro odpočinek nás dospělých a pro děti skýtá mnohá překvapení a poklady. Společnost Haba se rozhodla využít tyto lesní poklady pro společné tvoření po návratu z výletu. 

Haba Terra Kids - konstrukční sada přemění větve, větvičky a vše, co příroda nabízí, na skutečné dřevěné hrdiny. Dřevo je krásný materiál, se kterým se bude Vašim dětem skvěle pracovat. Každý z vás si může snadno postavit svého vlastního dřevěného hrdinu. Stavebnice Terra Kids - konstrukční sada vám nabízejí počáteční inspiraci a záleží jen na Vaší fantazii a kreativitě, jakým způsobem rozvinete tuto sada dál. Konektory jsou vyrobeny z odolného plastu, což zaručuje pevné a trvalé spojení přírodních materiálů. Navíc ruční práce v podobě sbírání, vyřezávání a kutilství podporují a rozvíjejí u dětí hravou formou mnoho dovedností, jako je koordinace ruka-oko, jemná motorika, trpělivost, logické myšlení a koncentrace. 

Pokud Vás Haba Terra Kids - konstrukční sada zaujala, podívejte se na toto video, kde Vám ukážeme, jak se dá s konstrukční sadou pracovat. 

Přejeme Vám příjemné chvíle při tvoření s Vašimi dětmi.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení