Ke každé objednávce od nás dostanete hezký dárek.

TOP 10 HRAČEK ROKU 2021

kalendář se nám přehoupl na říjen a naše myšlenky už pomalu směřují k vánočním dárkům. Rozhodla jsem se proto, že se s Vámi podělím o 10 hraček, které si naši zákazníci nejvíce oblíbili v roce 2021.

 

bnr2

Hračka vhodná pro nejmenší! Děti si rozvinou motorické schopnosti a svou šikovnost! Podpořte jejich budoucí potenciál! 

Telefony, tablety... symboly naší doby, co však dětem mohou dát a to hlavně v útlém věku? Vzpomeňte si, jak jste si sami dokázali jako malý vyhrát i z drobnostmi. Svět internetu by se měl dětem ukázat až déle! Nyní jsou tu hračky. 

Tak kupte Haba pohyblivé dřevěné kuličky ještě dnes! 

 

 

bnr_3

90% fyzioterapeutů doporučuje s dětmi procvičovat rovnováhu!

Když dítě začíná chodit, tak nás většinou nenapadne, že bychom s ním měli ještě procvičovat jeho rovnováhu, ale opak je pravdou.

Procvičujte s Weplay Balančním diskem Šnek, který můžete použít jak pro ruce, tak i pro nohy.

Udělejte něco pro zdravý pohyb Vašich dětí a objednejte si Weplay Balanční disk Šnek ještě dnes!

 

 

bnr_4

Tento rozkošný batoh Little Dutch je ideální pro návštěvy školy nebo rodiny. Ekologický batoh je vyroben z 10 recyklovaných PET lahví.

Ramenní popruhy jsou nastavitelné a lze je podepřít připevněním hrudního popruhu. Uvnitř batůžku je štítek pro označení jména a adresy. Rozměr: 29 x 22,5 x 12 cm

Doplňte si batůžek lahvičkou a svačinovým boxem ve stejném designu. 

 

 

bnr_5

Seznamte se s roztomilou mazlivou panenkou Rosou. Tato plyšová panenka od Little Dutch v roztomilých šatech s Vámi chce strávit každou chvilku. 

Vhodné pro děti od narození. Rozměr: 6 x 9 x 35 cm.

 

 

bnr_6

Děti, které neměly možnost získat vztah k přírodě, mívají pocit, že je příroda nebezpečná.

Každý pavouček, komár či muška pro ně představují nebezpečí. A to je veliká škoda. Vzpomínáte, s jakým nadšením jste jako malí zkoumali každičkého broučka a motýlka? A teď si představte, že byste k tomu měli takovou báječnou lupu! Naše lupa pro malé entomology nabízí až šestinásobné zvětšení, takže Váš brouček toho bude moci v lupě prozkoumat opravdu dobře. Aniž by se navzájem ohrožovali! :)

 

 

bnr_7

Věděli jste, že se dinosauři mohou objevit i na Vašem pískovišti?

Dinosauři jsou u dětí velmi oblíbeným tématem. Touží po nalezení aspoň jednoho svého vlastního Rexe. A právě to jim umožní Eduplay Formičky Dinosaurus na pískoviště. Udělejte ze svých dětí paleontology alespoň na chvíli!

 

 

bnr_8

Hudba uklidňuje, jak Vás tak Vaše děťátko! Tučňák hraje a zároveň je možné si s ním hrát!

Hudební hračka Tučňák je skvělá, děti udivuje, že hraje a zároveň do ní mohou plácat a ona se vrací. Vyhrají si s ním dlouhé hodiny a díky hudbě Tučňák rozveselí i Váš den.

 

 

bnr_9

Originálních hraček není nikdy dost!

Chcete pro své dítě hračku, která je zajímavě výtvarně řešena, rozvíjí jeho jemnou motoriku schopnost koncentrace a stimuluje jeho logické myšlení?Jednoduše řešeno, chcete pro ně hračku, u které se kromě zábavy i něco naučí?

Dřevěný labyrint to vše splňuje a je vhodný pro děti již od 2 let.

Tak neváhejte a objednejte jej ještě dnes!

 

bnr_10

To, co dětem v dnešní době chybí především, je představivost a umění si hrát.

Děti jsou zavaleny mobily, televizními pořady či tablety, které jim nedají nejlepší základ pro jejich představivost. Avšak s naším Hape Dřevěným doktorským kufříkem je to úplně něco jiného! 

Sada obsahuje vše, co správný doktor nebo doktorka potřebuje k ošetření svých panenek nebo plyšových kamarádů.

Děti se při hře nejen dobře zabaví, ale také se hodně naučí, protože:

  • pomáhá k rozvoji dětské motoriky a koordinaci očí a rukou
  • učí rozeznávat tvary

Tak neváhejte a zabavte Vaše děti Hape Dřevěným doktorským kufříkem!

 

bnr_11

V této inspirativní, plně vybavené kuchyňce je úspěch každého receptu předem zaručen.

Kuchyňka nabízí velké množství pracovního a úložného prostoru a exkluzivní příslušenství v podobě vestavěného kávovaru, dřezu, trouby, mikrovlné trouby se zvukovým signálem dvířek, myčky nádobí, sady nádobí a digestoře s funkčním světýlkem.

Rozměr: 97 x 97 x 37 cm.

Vhodné pro děti starší 3 let.

 

MUJ-TIP

Můj tip je Hape domeček pro panenky 
 
A jaké jsou důvody mé volby?
Nejen dospělí, ale i děti potřebují čas samy pro sebe, aby vstřebaly zážitky ze školky, z hřiště nebo z návštěvy u babičky. A domeček pro panenky je právě tím místem, které k tomu dává prostor. Děti velmi často přehrávají v domečku situace z prožitého dne, vyprávějí pohádky nebo vlastní příběhy. A aniž by to tušily, díky své hře rozvíjejí komunikační dovednosti, rozšiřují slovní zásobu a učí se sociálnímu chování. Zároveň je možné domeček využít i pro rozvoj jemné motoriky, prostorového vnímání a orientace. 
 
Ve výběru utvrdilo velmi kvalitní zpracování, moderní provedení a především možnost dokoupit další příslušenství. 
 
 
 
 
 
 
Tak to bylo 10 TOP hraček pro rok 2021 a ještě jeden můj tip. Snad se hračky líbily i Vám. Na závěr bych Vám a Vašim dětem ráda popřála:
Krásný den plný radosti z dětské hry.
 
 
 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení