Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Weplay Zvlněné chodníčky

Kód: KT0009-00G
Značka: Weplay
7 350 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
20.10.2021

Je dokázáno, že chůze na boso je pro děti velmi důležitá!

Chození "bosky" je pro vývoj dítěte důležitější než se může zdát. Zvládnutí všech druhů protažení je určujícím faktorem při rozvoji rovnováhy a správné chůze dítěte.

Díky Weplay Zvlněné chodníčky si děti zdokonalí rovnováhu aniž by musely chodit bosy po trávě, kde je to pro jejich jemnou kůžičku nebezpečné. Stimulace hmatového vnímání na ploskách nohy je hodnotným posilováním dětských nožiček. 

Chodníčky Vám nejenže doručíme zdarma, ale přibalíme Vám k nim i malé překvapení!

Za Vaší spokojenost ručíme a máte možnost zboží do 30 dnů kdykoliv vrátit.

Poskytněte Vašim dětem to nejlepší pro jejich zdraví.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzory a šířka chodníku je navržena tak, aby nabídla dětem tu nejvhodnější intenzitu hmatového vnímání a stimulace. Zakřivení povrchu chodníčků umožňuje, aby došlo k optimálnímu protažení v klenbě chodidla a tak zvyšuje hodnotu této hry.

 

Tento produkt je vyroben z lehce odpruženého materiálu té nejvyšší kvality. Toto odpružení napomáhá k snížení tlaku na kolení kloub. Zvlněné chodníčky jsou opatřeny protiskluzovým povrchem na horní i spodní straně, což zajišťuje jejich bezpečné používání na rovném povrchu.

 

Zvlněné chodníčky mohou být uspořádány do rovných či zahnutých obrazců, podkovy, kruhu či tvaru S. K vytvoření nespočetných variací chodníčků lze využít příkladů z tohoto manuálu či vlastní fantazie. Zvlněné chodníčky lze také výborně kombinovat s duhovými říčními kameny.

 

Postupné zešikmení po stranách chodníčků je zde nejen pro „předozadní“ kontrolu rovnováhy, ale také stimuluje „pravolevou“ rovnováhu.

 

Chodníčky se dají lehce sestavit. Když jsou spojeny, drží pevně na místě, což přispívá k jejich bezpečnosti. Mohou je používat děti různých věkových kategorií.

 

Jednotlivé kusy se dají složit na sebe, takže je lehké je skladovat a přenášet. Postavení chodníčků není náročné na místo a dá se použít i ve stísněnějších podmínkách, přesto umožňuje dětem maximální užitek z tělesné aktivity.

 

Obsah: 8 chodníčků (rozměry jednoho dílu přibližně 68 x 18 x 11 cm), taška na uchování

 

Výchovně vzdělávací cíl: stimulace plosky nohy, rozvoj hmatového vnímání, zlepšení emocionální stability a schopnosti koncentrovat se, zvýšení zájemu o učení, stimulace vestibulární rovnováhy, rozvoj pohybové koordinace a zlepšení schopnosti rozhodování.

 

Tato hra dává dětem možnost zažít pocit „chození v přírodě naboso“. Proměnlivá výška zvlněných chodníčků je vhodná pro chození. Tento ergonomický design je navržen speciálně pro děti, aby měly možnost pocítit různé druhy protažení a pnutí na klenbě jejich chodidla. Tento produkt pomáhá dětem zlepšit jejich schopnost reagovat a adaptovat se na různá prostředí. Linie a kruh jsou dva z těch nejzákladnějších elementů v přírodě. Proužkované a kruhové vzory aplikované na chodníčky nabízí dětem různé druhy hmatové stimulace a vnímání, možnost uklidnit jejich emoce a uvolnit napětí.

 

Maximální zatížení: 80 kg

 

Vhodné pro děti starší 1 roku.

 

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ