Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Weplay Zvlněné chodníčky

Kód: KT0009-00G
7 350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2021

Je dokázáno, že chůze na boso je pro děti velmi důležitá!

Chození "bosky" je pro vývoj dítěte důležitější než se může zdát. Zvládnutí všech druhů protažení je určujícím faktorem při rozvoji rovnováhy a správné chůze dítěte.

Díky Weplay Zvlněné chodníčky si děti zdokonalí rovnováhu aniž by musely chodit bosy po trávě, kde je to pro jejich jemnou kůžičku nebezpečné. Stimulace hmatového vnímání na ploskách nohy je hodnotným posilováním dětských nožiček. 

Chodníčky Vám nejenže doručíme zdarma, ale přibalíme Vám k nim i malé překvapení!

Za Vaší spokojenost ručíme a máte možnost zboží do 30 dnů kdykoliv vrátit.

Poskytněte Vašim dětem to nejlepší pro jejich zdraví.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzory a šířka chodníku je navržena tak, aby nabídla dětem tu nejvhodnější intenzitu hmatového vnímání a stimulace. Zakřivení povrchu chodníčků umožňuje, aby došlo k optimálnímu protažení v klenbě chodidla a tak zvyšuje hodnotu této hry.

 

Tento produkt je vyroben z lehce odpruženého materiálu té nejvyšší kvality. Toto odpružení napomáhá k snížení tlaku na kolení kloub. Zvlněné chodníčky jsou opatřeny protiskluzovým povrchem na horní i spodní straně, což zajišťuje jejich bezpečné používání na rovném povrchu.

 

Zvlněné chodníčky mohou být uspořádány do rovných či zahnutých obrazců, podkovy, kruhu či tvaru S. K vytvoření nespočetných variací chodníčků lze využít příkladů z tohoto manuálu či vlastní fantazie. Zvlněné chodníčky lze také výborně kombinovat s duhovými říčními kameny.

 

Postupné zešikmení po stranách chodníčků je zde nejen pro „předozadní“ kontrolu rovnováhy, ale také stimuluje „pravolevou“ rovnováhu.

 

Chodníčky se dají lehce sestavit. Když jsou spojeny, drží pevně na místě, což přispívá k jejich bezpečnosti. Mohou je používat děti různých věkových kategorií.

 

Jednotlivé kusy se dají složit na sebe, takže je lehké je skladovat a přenášet. Postavení chodníčků není náročné na místo a dá se použít i ve stísněnějších podmínkách, přesto umožňuje dětem maximální užitek z tělesné aktivity.

 

Obsah: 8 chodníčků (rozměry jednoho dílu přibližně 68 x 18 x 11 cm), taška na uchování

 

Výchovně vzdělávací cíl: stimulace plosky nohy, rozvoj hmatového vnímání, zlepšení emocionální stability a schopnosti koncentrovat se, zvýšení zájemu o učení, stimulace vestibulární rovnováhy, rozvoj pohybové koordinace a zlepšení schopnosti rozhodování.

 

Tato hra dává dětem možnost zažít pocit „chození v přírodě naboso“. Proměnlivá výška zvlněných chodníčků je vhodná pro chození. Tento ergonomický design je navržen speciálně pro děti, aby měly možnost pocítit různé druhy protažení a pnutí na klenbě jejich chodidla. Tento produkt pomáhá dětem zlepšit jejich schopnost reagovat a adaptovat se na různá prostředí. Linie a kruh jsou dva z těch nejzákladnějších elementů v přírodě. Proužkované a kruhové vzory aplikované na chodníčky nabízí dětem různé druhy hmatové stimulace a vnímání, možnost uklidnit jejich emoce a uvolnit napětí.

 

Maximální zatížení: 80 kg

 

Vhodné pro děti starší 1 roku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychomotorické hry pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ