Ke každé objednávce od nás dostanete hezký dárek.

Weplay Zvlněné chodníčky

Kód: KT0009-00B
7 800 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
24.5.2022
Možnosti doručení

Vzory a šířka chodníku je navržena tak, aby nabídla dětem tu nejvhodnější intenzitu hmatového vnímání a stimulace. Zakřivení povrchu chodníčků umožňuje, aby došlo k optimálnímu protažení v klenbě chodidla a tak zvyšuje hodnotu této hry.

Tento produkt je vyroben z lehce odpruženého materiálu té nejvyšší kvality. Toto odpružení napomáhá k snížení tlaku na kolení kloub. Zvlněné chodníčky jsou opatřeny protiskluzovým povrchem na horní i spodní straně, což zajišťuje jejich bezpečné používání na rovném povrchu.

Zvlněné chodníčky mohou být uspořádány do rovných či zahnutých obrazců, podkovy, kruhu či tvaru S. K vytvoření nespočetných variací chodníčků lze využít příkladů z tohoto manuálu či vlastní fantazie. Zvlněné chodníčky lze také výborně kombinovat s duhovými říčními kameny.

Postupné zešikmení po stranách chodníčků je zde nejen pro „předozadní“ kontrolu rovnováhy, ale také stimuluje „pravolevou“ rovnováhu.

Chodníčky se dají lehce sestavit. Když jsou spojeny, drží pevně na místě, což přispívá k jejich bezpečnosti. Mohou je používat děti různých věkových kategorií.

Jednotlivé kusy se dají složit na sebe, takže je lehké je skladovat a přenášet. Postavení chodníčků není náročné na místo a dá se použít i ve stísněnějších podmínkách, přesto umožňuje dětem maximální užitek z tělesné aktivity.

Obsah: 8 chodníčků (rozměry jednoho dílu přibližně 68 x 18 x 11 cm), taška na uchování

Výchovně vzdělávací cíl: stimulace plosky nohy, rozvoj hmatového vnímání, zlepšení emocionální stability a schopnosti koncentrovat se, zvýšení zájmu o učení, stimulace vestibulární rovnováhy, rozvoj pohybové koordinace a zlepšení schopnosti rozhodování.

Tato hra dává dětem možnost zažít pocit „chození v přírodě naboso“. Proměnlivá výška zvlněných chodníčků je vhodná pro chození. Tento ergonomický design je navržen speciálně pro děti, aby měly možnost pocítit různé druhy protažení a pnutí na klenbě jejich chodidla. Tento produkt pomáhá dětem zlepšit jejich schopnost reagovat a adaptovat se na různá prostředí. Linie a kruh jsou dva z těch nejzákladnějších elementů v přírodě. Proužkované a kruhové vzory aplikované na chodníčky nabízí dětem různé druhy hmatové stimulace a vnímání, možnost uklidnit jejich emoce a uvolnit napětí.

Maximální zatížení: 80 kg.

Vhodné pro děti starší 1 roku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Weplay vyvíjí své výrobky podle celostních dětských potřeb, počínaje vizuálně sluchově-hmatovým vnímáním, motorikou, pohybovou koordinací přes jemnou motoriku a kreativní hry.

Weplay produkty pomáhají dětem vyrůstat šťastněji a zdravěji. 

 

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

 

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení