Ke každé objednávce obdržíte malý dárek.

Weplay Zvlněné chodníčky

Kód: KT0009-00B
Značka: Weplay
8 900 Kč
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Vzory a šířka chodníku je navržena tak, aby nabídla dětem tu nejvhodnější intenzitu hmatového vnímání a stimulace. Zakřivení povrchu chodníčků umožňuje, aby došlo k optimálnímu protažení v klenbě chodidla a tak zvyšuje hodnotu této hry.

Tento produkt je vyroben z lehce odpruženého materiálu té nejvyšší kvality. Toto odpružení napomáhá k snížení tlaku na kolení kloub. Zvlněné chodníčky jsou opatřeny protiskluzovým povrchem na horní i spodní straně, což zajišťuje jejich bezpečné používání na rovném povrchu.

Zvlněné chodníčky mohou být uspořádány do rovných či zahnutých obrazců, podkovy, kruhu či tvaru S. K vytvoření nespočetných variací chodníčků lze využít příkladů z tohoto manuálu či vlastní fantazie. Zvlněné chodníčky lze také výborně kombinovat s duhovými říčními kameny.

Postupné zešikmení po stranách chodníčků je zde nejen pro „předozadní“ kontrolu rovnováhy, ale také stimuluje „pravolevou“ rovnováhu.

Chodníčky se dají lehce sestavit. Když jsou spojeny, drží pevně na místě, což přispívá k jejich bezpečnosti. Mohou je používat děti různých věkových kategorií.

Jednotlivé kusy se dají složit na sebe, takže je lehké je skladovat a přenášet. Postavení chodníčků není náročné na místo a dá se použít i ve stísněnějších podmínkách, přesto umožňuje dětem maximální užitek z tělesné aktivity.

Obsah: 8 chodníčků (rozměry jednoho dílu přibližně 68 x 18 x 11 cm), taška na uchování

Výchovně vzdělávací cíl: stimulace plosky nohy, rozvoj hmatového vnímání, zlepšení emocionální stability a schopnosti koncentrovat se, zvýšení zájmu o učení, stimulace vestibulární rovnováhy, rozvoj pohybové koordinace a zlepšení schopnosti rozhodování.

Tato hra dává dětem možnost zažít pocit „chození v přírodě naboso“. Proměnlivá výška zvlněných chodníčků je vhodná pro chození. Tento ergonomický design je navržen speciálně pro děti, aby měly možnost pocítit různé druhy protažení a pnutí na klenbě jejich chodidla. Tento produkt pomáhá dětem zlepšit jejich schopnost reagovat a adaptovat se na různá prostředí. Linie a kruh jsou dva z těch nejzákladnějších elementů v přírodě. Proužkované a kruhové vzory aplikované na chodníčky nabízí dětem různé druhy hmatové stimulace a vnímání, možnost uklidnit jejich emoce a uvolnit napětí.

Maximální zatížení: 80 kg.

Vhodné pro děti starší 1 roku.

Detailní informace

Jmenuji se Jana

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů.

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

MOTORIKA & KOORDINACE

Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

KREATIVITA

Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě.

STEM

Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA

Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

EMOCE & SOCIÁLNÍ CHOVÁNÍ

Schopnost vypořádat se s vlastními pocity a pocity ostatních, mít pro druhé pochopení, umět nabídnout pomoc nebo útěchu … to jsou důležité milníky dětského vývoje. Pozitivní rané zkušenosti, které dítě získá na základě vzorů, které mu v každodenním životě nejen při hře ukazujeme, jsou důležitým předpokladem pro to, aby z dítěte vyrostla sociálně i emočně zdravá a silná osobnost.

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI

Jazyk a komunikace jsou základem lidské interakce a všech myšlenkových procesů. Děti se učí jazyk, aby porozuměly samy sobě a dokázaly sdílet své potřeby a pocity. Pomocí komunikace si děti vyměňují své zkušenosti, zpracovávají zážitky a učí se nové věci. K rozvoji komunikačních dovedností velmi napomáhají školky a předškolní vzdělávací instituce, ale ze všech nejvíc můžeme rozvíjet komunikační dovednosti našich dětí především MY … RODIČE.

Detailní popis produktu

Společnost Weplay vyvíjí své výrobky podle celostních dětských potřeb, počínaje vizuálně sluchově-hmatovým vnímáním, motorikou, pohybovou koordinací přes jemnou motoriku a kreativní hry.

Weplay produkty pomáhají dětem vyrůstat šťastněji a zdravěji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozvoj hrubé motoriky
Motorika: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: