Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Haba Stolní hra JEDNOROŽCI V OBLACÍCH

Kód: 304925
Značka: Haba
415 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Pět malých jednorožců: Třpytka, Rosalie, Kouzelný kvítek, Vrtulka a Hvězdný prach, žije v překrásném zámku v oblacích. Každý den k nim na návštěvu přicházejí kamarádi; vždy je tu spousta návštěvníků, neustále se něco deje a v zámku už není skoro žádné volné místo. 
Pomocí množství obláčků a trošky štěstí, jednorožci postupně přidávají na svůj zámek další věžičky. Cílem hry je nasbírat 10 růžových krystalů a naskládat obláčky a jednorožce na zámek tak, aby se do něho všichni jednorožci vešli!

Hra obsahuje: 4 jednorožce: Třpytka (tmavěrůžový), Hvězdný prach (žlutý), Kouzelný kvítek (fialový) a Vrtulka (tyrkysový), 1 miminko jednorožce - Rosalie (světlerůžová), 1 zámek v oblacích, 5 velkých bílých mraků a 5 menších modrých obláčků, 1 kostku, 1 obláčkový herní plán, 16 oboustranných destiček s obláčky a  10 obláčkových krystalů a návod.
 
Vhodné pro děti starší 4 let.

Filozofie značky HABA je založená na jednoduchém principu: Děti jsou ta nejdůležitější věc v živote! Vštěpování základních životních hodnot, pomoc dětem v jejich rozvoji a nezávislosti, podpora jejich kreativity a představivosti není úkol jen pro rodiče. HABA nabízí hračky a hry speciálně navrhnuté pro jednotlivá stádia vývinu dětí. HABA rozvíjí a stimuluje vjemy, představivost, kreativitu, motoriku a sociální hru. Hračky HABA jsou pravidelně oceňované nejen za kvalitu a funkčnost, ale i za svůj krásný design.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní hra pro nejmenší

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

 

 

STEM: Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ