Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Weplay Zhoupni a rybař

Kód: KF0008
Značka: Weplay
1 204 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Hra obsahuje dva druhy prutů. S dvojitým prutem je společné lovení ryb ještě více zábavnější. Hra nabízí mnoho herních možností.

Jedinečný tvar háčku umožňuje chytání více ryb na jeden prut.

Stupeň obtížnosti je dán různě tvarovanými otvory pro chytání u jednotlivých zvířátek.

Přidaná hodnota hry: hra podporuje teamovou spolupráci, rozvíjí komunikaci a podporuje u dětí soutěživost. Podporuje stabilitu svalů na rukou. Zlepšuje koordinaci ruka-oko. Zvyšuje trpělivost a pozorovací schopnost.

Obsah: 2x ryba, 2x mořská hvězdice, 2x krab, 3x háček, 2x jednoduchý prut pro rozvoj soutěživosti, 1x dvojitý prut pro rozvoj spolupráce

Rozměry: rybka: 15 x 13 cm, krab: 16,5 x 12 cm, hvězdice: 15,5 x 13,5 cm. délka udice 48 cm a velikost části na chytání ryb je 17 x 14 cm.

Materiál: termoplastická hmota

Doporučený věk: 3+

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychomotorická pomůcka pro děti

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ