Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Weplay Balanční disk Tai-Chi

Kód: KP0004
Značka: Weplay
1 720 Kč
Momentálně nedostupné

Dětem od 3 let umožňuje zlepšit úroveň rovnovážných schopností a koordinaci rukou i nohou. Velký disk samostatně slouží jako balanční disk. Děti se na něj mohou postavit a pohyby vlastního těla pohybují kuličkou uvnitř labyrintu. Dvě výměnné plochy slouží ke zvýšení obtížnosti a umocnění legrace ze hry. Výměnné disky je možné použít samostatně pro ruční cvičení a nácviku koordinace rukou a očí.

Materiál: elastická termoplastická hmota

Obsah: 1 základní disk s dráhou pro kuličku ve tvaru ryby, 1 výměnný disk s dráhou ve tvaru 2-rozměrného symbolu Tai-Chi, 1 výměnný disk s obtížnější dráhou ve tvaru 3-rozměrného symbolu Tai-Chi , 3 kuličky různé barvy

Rozměr: průměr 48 cm

Maximální zatížení: 60 kg.

Vhodné pro děti starší 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychomotorická balanční pomůcka

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ