Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Weplay Balanční půlkruh

Kód: KP4002-002
Značka: Weplay
9 525 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Existují různé způsoby jak si hrát s balančním kruhem. Lze vytvořit půlkruh a použít ho jako průlezku či sestavit celý kruh, který se položí na 1 stranu, atd. Každý ze způsobů umožňuje procvičení různých pohybových dovedností a představuje pro děti skvělou zábavu.

Materiál: termoplastická hmota

Obsah: 2 x tmavě zelený čtvrtkruh, 2 x světle zelený čtvrtkruh, 10 ks příček, 4 ks spoje A, 4 ks spoje B, 20 ks matiček k příčkám, 16 ks malých matiček a nářadí

Rozměr jednoho čtvrkruhu: šířka 44 cm, délka vnější hrany 83 cm, délka vnitřní hrany 65 cm, šířka vnějších hran 13 cm, průměr příčky 4 cm

Maximální zatížení: 80 kg

 

Vše je vyrobeno s protiskluzovou úpravou.

 

Vhodné pro děti starší 3 let.

<>

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychomotorická balanční pomůcka

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ