Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Haba Aranžování zvířátek

Kód: 306087
Novinka
Značka: Haba
545 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Postavit lva, slona a nebo zebru? A kterou šablonu zvolit?

Tato hra nabízí několik šablon a tím pádem několik možností, jak poskládat tyto zvířatka ze Safari. 

Dřevěné kostičky by se měli naaranžovat přesně tak, aby odpovídali šabloně. Ale protože dětské představivosti se meze nekladou, mužete je poskládat mimo šablonu i jinak. Vznikne tak spoustu legračních postav a tím pádem spoustu dětského smíchu.

Hra obsahuje 12 dřevěných dílku a 4 šablony.

Rozměr balení: 4 x 14,5 x 27 cm

Vhodné pro děti starší 2 let.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná aranžovací hra Zvířatka ze Safari.

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

STEM: Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ