Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Weplay Balanční disk Twister

Kód: KP0005
Značka: Weplay
2 375 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
3.12.2021

Design disku obsahuje dráhu o dvou úrovních, která umožňuje míčku pohybovat se vpřed plynule z jedné dráhy do druhé prostřednictvým střídavého náklonu vpravo a vlevo. Tato inovace zvyšuje hrací hodnotu a podporuje rozvoj pohybové rovnováhy a koordinace. Důležité je též, aby kulička nevypadla z dráhy. Balanční disk „Twister“ umožňuje sledovat pohyb míčku před chodidly. Protiskluzová úprava na spodní straně disku zajišťuje bezpečnost uživatele.

 

Existuje několik variant od jednoduché ke komplexní. Obtížnost hry je dána použitím různých disků nebo použitím průhledného víka, které brání vypadnutí kuličky mimo disk. Hrací metoda může být přizpůsobena věku dítěte a jeho schopnostem.

 

Materiál: elastická termoplastická hmota, plexisklo

Obsah: 1 x základní disk, 1 x výměnný disk s dráhou ve tvaru spirály, průhledné víko, 2 kuličky

Rozměr: 52 x 40 x 4 cm (dxšxv)

Maximální zatížení: 80 kg.

Vhodné pro děti starší 3 let.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Psychomotorická balanční pomůcka

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ