Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Vilac Foukací harmonika

Kód: V8357
Značka: Vilac
180 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
3.12.2021

Hudební vzdělání od raného dětství má u nás dlouhou tradici.

Mnoho lidí s vděčností vzpomíná na své rodiče, kteří je vedli k hudbě. Hudební pedagogové často zjišťují, že dítě se nedovede rytmicky projevovat. Rytmické projevování by se v dětech mělo podporovat už od předškolního věku. 

Vilac Foukací harmonika bude pro Vaše dítě ideálním nástrojem v prvních hudebních krůčkách. Možná právě Vy máte doma malého Mozartka, udělejte mu vzpomínky na jeho první hudební nástroj, který kdy držel v ručičkách. 

K objednávce tohoto hudebního setu Vám přibalíme malé překvapení :). 

Jsme si jistí Vaší spokojeností, proto na našem e-shopu máte možnost vrácení zboží do 30 dnů. Podpořte hudební rytmiku vašeho dítěte ještě dnes.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pestrobarevná foukací harmonika potěší každého hudebníka.

Hudební nástroje podporují rozvoj hudebního cítění a smyslu pro rytmus Vašich dětí. Navíc poskytnou Vaší rodině někonečné hodiny zábavy.

Harmonika vydává reálný zvuk.

Rozměr: 11 x 3 x 2 cm.

Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

KREATIVITA: Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě. 

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ