Ke každé objednávce obdržíte malý dárek.

Tapeta DINOSAUŘI - bílá

Kód: 966040
Akce
Značka: KOPKO
2 225 Kč –9 % 2 005 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Tapeta Dino je perfektní do každého dětského interiéru.
 
Kolekce Dino promění dětský pokoj v prehistorickou zemi plnou dinosaurů! Ideálně se hodí do místností průzkumníků a milovníků velkých plazů.
Jedna role tapety je 0,53 m široká a 10 m dlouhá, což znamená plochu 5,3 m2. Potřebné množství tapety závisí na opakovatelnosti vzoru a typu shody, tato hodnota je uvedena na štítku každé tapety (viz. poslední fotografie v galerii).
 
Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního 110 g netkaného papíru, certifikovaného FSC®, který zaručuje ochranu biologických zdrojů a strukturu lesů. Standard FSC® je jedním z nejdůvěryhodnějších certifikačních systémů na světě a je jedním z mála podporovaných nejdůležitějšími ekologickými organizacemi. Pokročilá výrobní technologie se promítá do skvělé kvality, dokonalého přizpůsobení vzoru a opakovatelnosti barev.
Tapety v rolích umožňují široké možnosti využití a dekorace - od jednotlivých pruhů až po celé stěny.
 
DŮLEŽITÉ PARAMETRY:
- šířka tapety: 53 cm.
- délka tapety: 10 m.
- přizpůsobení vzoru: 20,5 cm.
- materiál: netkaný papír nejvyšší kvality 110 g.
- certifikát FSC.
- snadná aplikace.
- papír odolný vůči UV záření.
- nečistoty lze odstranit vlhkým hadříkem.
- snadné sejmutí ze zdi rychlým tahem.
- balení: nulový odpad, zasíláno v tubě z rozložitelného materiálu.

Detailní informace

Jmenuji se Jana

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů.

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

MOTORIKA & KOORDINACE

Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

KREATIVITA

Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě.

STEM

Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA

Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

EMOCE & SOCIÁLNÍ CHOVÁNÍ

Schopnost vypořádat se s vlastními pocity a pocity ostatních, mít pro druhé pochopení, umět nabídnout pomoc nebo útěchu … to jsou důležité milníky dětského vývoje. Pozitivní rané zkušenosti, které dítě získá na základě vzorů, které mu v každodenním životě nejen při hře ukazujeme, jsou důležitým předpokladem pro to, aby z dítěte vyrostla sociálně i emočně zdravá a silná osobnost.

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI

Jazyk a komunikace jsou základem lidské interakce a všech myšlenkových procesů. Děti se učí jazyk, aby porozuměly samy sobě a dokázaly sdílet své potřeby a pocity. Pomocí komunikace si děti vyměňují své zkušenosti, zpracovávají zážitky a učí se nové věci. K rozvoji komunikačních dovedností velmi napomáhají školky a předškolní vzdělávací instituce, ale ze všech nejvíc můžeme rozvíjet komunikační dovednosti našich dětí především MY … RODIČE.

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní tapeta udělá z každého dětského pokojíčku krásné, útulné místo. ??? ?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: