U objednávek zaplacených do 21.12. garantujeme doručení do Vánoc!

Haba Vodní hrací podložka VELRYBA

Kód: 305557
Značka: Haba
1 265 Kč
Momentálně nedostupné

Věděli jste, že pohybové zkušenosti tvoří pro batole základní předpoklad rozvoje jeho inteligence?

Haba vodní hrací podložka VELRYBA stimuluje smysly Vašeho dítěte už od 6 měsíců a v poloze na bříšku dítě objeví spousty nových tvarů.

Zabavte Vaše dítě smysluplnou aktivitou!

K této velmi oblíbené podložce přibalujeme malé překvapení. :-)

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vodní hrací podložka je úžasným dobrodružstvím pro všechny děti, neboť mohou ve vodě objevit spousty zajímavých plavajících tvarů. Zrcadlové prvky, listy, srdce a rybky mohu děti mačkat ručičkami. Pro děti je to zábava při které zvyšují své motorické dovednosti. Podložka naplněná vodou je potažena měkkým textilním potahem, který dětem zajistí pohodlné poležení...:-). 

Vodní část má ventil, přes který je možné pohodlně vodu vyměňovat.

Podložka neobsahuje z bezpečnostních důvodů žádné odmínatelné prvky. 

Rozměr: 55 x 65 cm

Vhodné pro děti od 6 měsíců

Materiál: polyester, plast

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA: Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ