Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Haba Panenka Coco

Kód: 303666
Značka: Haba
740 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Hrát si na telefonu posouváním prstu po obrazovce? Nebo hraní se skutečnou hračkou a rozvíjení dětské fantazie? To je přece jasné! 

Látková panenka se kterou si váš mrňous může hrát klidně celý den, Hračky jako panenky a medvídci byly od nepaměti tím nejlepším způsobem rozvíjení dětské fantazie. Na rozdíl od her na telefonech a tabletech, je toto hraní skutečné. Navíc, pokud Vaše ratolest nechá hračku kdekoliv ležet, šlápnutí na ní, rozhodně nebolí. 

K objednávce Panenky Coco, Vám přibalíme i malý dárek. 

Za Vaši spokojenost ručíme a nabízíme možnost do 30 dní hračku vrátit. Tak neváhejte a dopřejte Vašim dětem to nejlepší pro jejich rozvoj. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Panenka v krásných květovaných šatech s čelenkou ve vlasech.

Pannenka je vyrobena z látky, tudíž je její tělíčko měkké.

Výška panenky 30 cm.

Vhodné pro děti starší 1,5 roku.

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI: Jazyk a komunikace jsou základem lidské interakce a všech myšlenkových procesů. Děti se učí jazyk, aby porozuměly samy sobě a dokázaly sdílet své potřeby a pocity. Pomocí komunikace si děti vyměňují své zkušenosti, zpracovávají zážitky a učí se nové věci. K rozvoji komunikačních dovedností velmi napomáhají školky a předškolní vzdělávací instituce, ale ze všech nejvíc můžeme rozvíjet komunikační dovednosti našich dětí především MY … RODIČE.

EMOCE & SOCIÁLNÍ CHOVÁNÍ: Schopnost vypořádat se s vlastními pocity a pocity ostatních, mít pro druhé pochopení, umět nabídnout pomoc nebo útěchu … to jsou důležité milníky dětského vývoje. Pozitivní rané zkušenosti, které dítě získá na základě vzorů, které mu v každodenním životě nejen při hře ukazujeme, jsou důležitým předpokladem pro to, aby z dítěte vyrostla sociálně i emočně zdravá a silná osobnost.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ