Ke každé objednávce obdržíte malý dárek.

Domečky pro panenky a parkovací domy

Vyberte Vašemu dítětu tu pravou hračku, u které se bude skvěle bavit, a zároveň rozvíjet své dovednosti.

Pro holky

Která malá holčička by nechtěla mít vlastní domeček pro panenky, ve kterém může mít své vlastní malé království se všemi prvky, které skutečný domeček musí mít. Darujte svým dětem ten nejkrásnější dárek a splňte jim jejich sen.

Panenky mají velmi pozitivní vliv na správný rozvoj dítěte. Učí je sociálnímu cítění, fungování rodiny i domácnosti, pomáhají dítěti také s oblékáním nebo učením se částí lidského těla. Při hře se děti učí soucitu, emocím i empatii.

Pro kluky

Ideální hračkou pro každého kluka je pořádný parkovací dům! Mimo to, že s těmito hračky uděláte Vašemu rošťákovi pořádnou radost, současně bude podněcován ke hře a rozvíjet motoriku a fantazii.

Tyto hračky jsou skvělé pro rozvoj sebedůvěry a mají pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce.

Máte jinou představu? Porozhlédněte se po našem eshopu a určitě najdete ideální hračku pro Vaše dítě. Zaměřujeme se na edukativní, kvalitní a bezpečné hračky.

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.