Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Haba Přiřazovací hra Posloupnost

Kód: 305781
Značka: Haba
285 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Když ráno vyjde slunce a my vyskočíme z postele, jdeme si vyčistit zuby. To ví každé malé dítě...a jak je to dál?

Tato hra pomáhá dětem uvědomit si každodenní rutijní činnosti. Ať už ráno, v poledne, nebo večer, v každou tuto denní dobu děláme určité věci.

Úkolem je poskládat puzzle tak, aby odpovídali dané denní době a činnostem s ní spojené. 

A když se toto postavit stane pro Vaše děti snadné, otočte puzzle a procvičte počítání! Každý dřevěný dílek obsahuje určitý počet zvířátek od 1 - 5. Snadno tak postavíte puzzle i obráceně.

Hra obsahuje 15 dřevěných dílků.

Rozměr baleni: 3 x 20 x 20 cm

Vhodné pro děti starší 2 let.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dětská vzdělávací hra Den pana Froggyho.

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

STEM: Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ