Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Tvoření pomocí pixelů

Kód: 208656
3 286 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
11.8.2021
Rozluštění tajemných kódů - to není jen zábava.
Je to práce každého počítače, když převádí kódy na barevné obrázky na obrazovce. Různé kódy jsou dešifrovány řádek po řádku a pixely jsou umístěny na správném místě. Děti se pak stanou samy programátory a vytvářejí své vlastní kódy! Kdo může sledovat ošidné kódy a umísťovat správný obrázek na barevné pixely?
Pro začátečníky, ale i pro zkušené kodéry jsou připraveny tři stupně obtížnosti.
Vhodné pro děti starší 5 let.
Obsah: 100 kostek se 4 barevnými stranami, 1 bílou a 1 černou stranou, 1 aranžovací deska, 18 kódových karet, 1 návod.
Materiál: pravé dřevo, překližka, karton.
Rozměr aranžovacího rámu: 32,9 x 32,9 x 6,3 cm.
Přidaná hodnota:
- základy konstrukce a kódování digitálního obrazu
- soustředění a logické myšlení
- trénink jemných motorických dovedností

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

KREATIVITA: Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě. 

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ