Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Stavění věže - stohovací hra

Kód: 207505
1 717 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
11.8.2021
Krásně propracovaná stohovací hra: Pomocí uchopovacího náčiní se hráči snaží postavit nejvyšší možné věže z válců, květin a kruhů. Kleště a nůžky lze otevřít snadno nebo s obtížemi v závislosti na tom, jak blízko jsou elastické pásky připevněny k místu jejich otevření. Oba nástroje mají navíc různé mechanismy otevírání a zavírání.
Obsah hry: 1 pár kleští, 1 nůžky, 5 gumiček s různým odporem, 12 disků (6 květin, 6 kruhů), 48 válců ve 4 barvách (12 kusů na barvu) a 3 velikostech (délka 6 cm, Ø 2 cm, délka 3 cm , Ø 1 cm, délka 1,5 cm, Ø 1,5 cm). Materiál: Dřevo
Rozměry: kleště délka 23 cm, nůžky délka 27 cm
Vhodné pro děti starší 5 let.
Přidaná hodnota hry:
- podporuje jemné motorické dovednosti a koordinaci ruka-oko
- trénink rozpoznávání velikostí a barev
- stimuluje vizuální a prostorové vnímání

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ