Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Společenská hra Pod vlnami

Kód: 702.0008
Značka: Marbushka
985 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
10.12.2021

Slyšeli jste někdy o nedotknutelném jezeře? Ani nejodvážnější vítr se neodváží zvedat vlny na jeho tmavém povrchu. Musíš se plavit touto podivnou, záhadnou vodou, abys našel letní ostrov, kde se chystáš strávit zimu. Je nutné postavit silnou loď, která bude klouzat pomocí magie po vlnách. Abys to zvládl, použij všechny poklady lesa! Kde jsou ty poklady? Právě tam, kde tento příběh začíná: Pod vlnami. 

Počet hráčů: 2-4

Doba trvání: 45 min

Obsah hry: 1 herní deska, 1 Floxův vozík, 5 lodí (každá se skládá ze 3 částí), 5 postav, 1 žeton aktivního hráče, 6 kartiček Floxe, 8 kartiček dalekohledů, 45 žetonů a 64 karet

Určeno pro děti starší 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stolní hra pro děti od 6 let

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

STEM: Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ