Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Senzorický chodníček

Kód: 112957
5 958 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
11.8.2021
Při této hře budou fungovat Vaše nohy místo Vašich očí. Všichni hráči mají totiž zavázané oči a hádají, co cítí pod nohama.
Smyslová cesta se skládá z 10 rámečků, 6 senzorických destiček (materiál: taft, dlouhé vlákno, velur, froté tkanina, samet a s'ťovina) a 4 destiček, které si můžete naplnit čím budete chtít.
Smyslové polštáře a destičky jsou odnímatelné a stejně jako rámečky je možné, je prát v pračce při 30 ° C.
Materiál: rámeček vyrobený z pevné tkaniny ze 100% polyesteru.
Rozměry: 51,5 x 51,5 cm, polštáře 47 x 47 cm.
Vhodné pro děti od 2 let.
Přidaná hodnota:
- 10 protiskluzových rámečků vyrobených z pevné tkaniny určené pro venkovní účely
- 6 senzorických destiček posiluje senzorimotorický systém v nohou
- 4 polštáře, které je možné čímkoli naplnit
- stimuluje pocit doteku a posiluje pocit společenství

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA: Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ