Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Překážková dráha

Kód: 055746
10 110 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
11.8.2021
Rozsáhlá sada s odpovídajícím vybavením pro vytvoření super překážkové dráhy.
Obsah: 46 kusů: 4 půlkruhy se 2 základnami v různých barvách, 4 gymnastické tyče délka120 cm a 4 gymnastické déče o délce 90 cm, 2 gymnastické obruče Ø 80 cm, 4 gymnastické obruče Ø 70 cm a 4 gymnastické obruče Ø 60 cm, 4 klipové tyče (pro gymnastické obruče) , 4 kužely (30 cm) s 12 otvory, 2 disky na suchý zip (pro gymnastické obruče).
Materiál: polyester, plast
Přidaná hodnota:
- 46dílná sada pro rozmanitou pohybovou zábavu
- trénuje motorické dovednosti, soustředění a obratnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ