Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Narozeninový kalendář

Kód: 368352
5 074 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
14.12.2021
Narozeninový kalendář se skládá z různobarevných posuvných prvků s okénkem a knoflíkem. Lze jej rozšířit tak, aby bylo místo pro každé dítě. Koruna označuje narozeniny dítěte. Kalendář lze využívat  k následujícím nápadům - dítě, které má narozeniny, dostane řetězec korálků, které si bude nosit jako náramek. Na každé narozeniny si mohou vybrat korálek a navléknout jej na náramek. Náramek lze zavěsit na knoflík vedle okénka. Na konci svého pobytu v předškolním zařízení si děti mohou vzít své náramky na památku domů.
 
Obsah: lišta s 5 okénky na fotografie
Materiál: bříza, plastové průhledové okno
Rozměry: lišta L 82 x H 6 x D 2 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ