Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Motorická hra Chyť červíka

Kód: 158852
2 385 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
29.7.2021
Barevná kostka určuje barvu červíků, kteří mají být chyceny. Ale které kleštičky jsou ty správné pro kterého červíka? Každé kleštičky jsou jiné a můhou chytit pouze některého červíka! Pokud má hráč ve svých kleštích červíka, musí si nyní najít správný otvor ve svém domečku, aby do nej červíka umístil.
 
Obsah hry: 4 dřevěné domečky s otvory pro červíky, 8 různě velkých červíků ve 4 barvách, 4 druhy různých kleští, 1 magnetická deska (30 x 30 cm), 1 barevná kostka, návod ke hře
Materiál: dřevo, kov
Rozměry: kleště 16 až 17 cm, červíčci Ø 0,8 až 3 cm, délka 4 až 10 cm, délka domečku s otvory je 11 cm
 
Vhodné pro děti starší 5 let.
 
Přidaná hodnota hry:
- hra s barevnými prvky k rozeznávání
- podporuje koordinaci ruka-oko
- trénuje jemné motorické dovednosti a soustředění

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ