Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Kolíčková hra s barvami

Kód: 188974
1 620 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
11.8.2021
Hhra učí děti rozpoznávání barev a jejich identifikaci, zároveň i jejich přiřazení barevným obrázkům. Atraktivně navržené šablony s rozpoznatelnými objekty z každodenního života inspirují děti k hraní a popisu, co vidí. Existují 2 šablony karet, které zobrazují různé obrázky pro každou z 5 tematických oblastí: „Ovoce a zelenina“, „Oblečení“, „Denní život“, „Barvy“ a „Příroda“. Kolíčky poskytují jistý odpor, což vytváří prostor pro trénink prstů malých dětí nebo osob se snížení pohyblivostí prstů. Hra obsahuje čtyři různé hry, které trénují sílu prstu (pinzetový úchop, tříbodový úchop), jemné motorické dovednosti, pochopení barev a rozvoj slovní zásoby.

Obsah hry: 2 základové dřevěné desky s 9 dřevěnými kolíčky (rozměr desky 21 x 21 cm), 24 kolíčků ve 4 barvách (červená, žlutá, zelená a modrá), 10 obrázkových karet, návod.
Vhodné pro děti starší 3 let.
Přidaná hodnota hry:
- identifikace a pojmenování barev
- rozvíjí jemné motorické dovednosti
- porozumění barvám a rozvoj slovní zásoby

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

KREATIVITA: Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě. 

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ