Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Jazyková laboratoř

Kód: 189194
2 350 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
11.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co patří k sobě? Obrázkové karty na konkrétní téma jsou umístěny v každém ze 6 oddělení jazykové laboratoře. Karty lze uspořádat podle různých kritérií: protiklady, podobnosti, chronologické pořadí, porozumění prostorovému umístění (předložky) nebo příbuznosti. Každé téma lze zpracovat jinak: mluvením, poslechem, čtením, psaním nebo pohybem. Jazyková laboratoř je použitelná pro samotné dítko, ve dvojicích nebo ve skupinách. Návod vysvětluje jednotlivá cvičení a možné variace.   Obsah: 136 obrazových karet (6 x 6 cm), třídící desky, návod.   Materiál: obrázkové karty a krabička jsou vyrobeny z odolné lepenky.   Rozměry: 36 x 12 x 18 cm   Přidaná hodnota: - 136 obrázkových karet pro výcvik vizuálního a sluchového vnímání
- podporuje slovní zásobu, poznání, rozvoj čtení a psaní

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI: Jazyk a komunikace jsou základem lidské interakce a všech myšlenkových procesů. Děti se učí jazyk, aby porozuměly samy sobě a dokázaly sdílet své potřeby a pocity. Pomocí komunikace si děti vyměňují své zkušenosti, zpracovávají zážitky a učí se nové věci. K rozvoji komunikačních dovedností velmi napomáhají školky a předškolní vzdělávací instituce, ale ze všech nejvíc můžeme rozvíjet komunikační dovednosti našich dětí především MY … RODIČE.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ