Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Hudební sada velká

Kód: 039600
19 111 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
11.8.2021
Sada obsahuje:
1 barevný xylofon (15 tónů), barevné články zvonkohry (13 tónů), 1 hudební žába, 1 pár maracasů vyrobených z mexického dřeva, 1 pár dětských bonga, 2 střední cabasa, 1 tenorový buben s rukojetí, 1 triangl se stranou o délce 10 cm, 2 triangly se stranou o délce 15 cm, 2 páry prstových činelů, 1 tamburína bez kůže (Ø 25,5 cm), 1 ruční buben (Ø 21 cm) s paličkou, 8 kusů Boomwhacker (Boomwhacker je unikátní perkusní nástroj, který je laděn na určité tóny – díky odlišné délce a tloušťce každý kus Boomwhacker při úderu vydává jinak vysoký tón. Tyto nástroje tak nabízí něco, co je pro jiné perkuse za hranicí možností. Boomwhackers jsou vhodné jak pro úplné amatéry, tak pro profesionály, jak pro malé děti, tak pro hudební lektory), 3 páry ozvučných dřívek , 2 zvonky, 4 rytmická vajíčka (Ø 4,2 cm, výška 5,5 cm), 4 kastaněty na rukovjeti, 5 velkých zvonků, 4 mini maracas, 1 agogový zvon, 1 plstěná palička.
Vhodné pro děti starší 3 let.
Přidaná hodnota:
- vysoce kvalitní nástroje
- hudbu může tvořit až 47 dětí současně
- podporuje muzikálnost a rytmus

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

‏‏‎ ‎​​

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ