Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Hra " Tenkrát 1970 - 1999"

Kód: 157762
1 291 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Tyto dny 1970–1999 jsou univerzální loterijní a pexeso. Karty jsou velké, snadno se s nimi manipuluje a jsou vyrobeny z robustního materiálu. Zobrazují atraktivní fotografie předmětů každodenní potřeby ze 70., 80. a 90. let. Tři různé hry inspirují děti a starší lidi k popisu a porovnání. To jim pomáhá rozšířit slovní zásobu a obecné znalosti hraním her. „Tyto dny 1970–1999“ jsou zvláště vhodné pro hry s mentálním cvičením, práci se životními příběhy, paměťové aktivity nebo logopedickou a jazykovou terapii.

Obsah: 73 kusů 
Typ: desková hra, trénink pamět
Rozměr: karty - 9x9 cm
Vhodné pro děti starší 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI: Jazyk a komunikace jsou základem lidské interakce a všech myšlenkových procesů. Děti se učí jazyk, aby porozuměly samy sobě a dokázaly sdílet své potřeby a pocity. Pomocí komunikace si děti vyměňují své zkušenosti, zpracovávají zážitky a učí se nové věci. K rozvoji komunikačních dovedností velmi napomáhají školky a předškolní vzdělávací instituce, ale ze všech nejvíc můžeme rozvíjet komunikační dovednosti našich dětí především MY … RODIČE.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ