Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Hra pro dechové cvičení

Kód: 185357
2 127 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
11.8.2021
Pro vytvoření různých bludišť můžete použít 41 dřevěných dílků.
Cílem hry je provést různé druhy kuliček napříč bludištěm od začátku do konce pomocí řady technik.
Všestranná hra, která trénuje prostorové a logické myšlení, koordinaci ruka-oko, ruční a jemné motorické dovednosti a ústní motorické dovednosti.
Ideální také pro použití v logopedii.
Obsah:1 deska (26,5 x 26,5 x 4 cm), 36 úhlových kostiček (4 x 4 x 3 cm), 5 rovných kostiček (4 x 4 x 1,2 cm), 11 kuliček o průměru Ø 1,5 cm z různých materiálů: 6 x korek, 2 x ocel, 2 x dřevo, 1 x sklo), 1 látkový sáček.
Materiál: dřevo
Vhodné pro děti starší 3 let.
Přidaná hodnota:
- mimořádně vysoká kvalita provedení
- lze kombinovat a vytvořit nekonečný počet různých bludišť
- kuličky ze 4 různých materiálů
- trénuje koordinaci ruka-oko, ruční, jemné a orální motorické dovednosti
- obsahuje různé úrovně obtížnosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA: Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ