Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Hmatový box větší

Kód: 133969
3 484 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
20.5.2021
Ať už se jedná o malé kamínky, dřevěné kuličky nebo plastové balónky - tato krabička způsobí u každého objevitele vzrušení a natěšení.
Díky odnímatelnému středovému panelu se ruce mohou pohybovat v boxu doleva a doprava, nezávisle na sobě. Krabička má odnímatelné posuvné víčko.
Materiál: buk
Rozměry: 45 x 50 x 20 cm, otvory Ø 12 cm vypodšívkované látkou
Vhodné pro děti starší 3 let.
Přidaná hodnota:
- s velkými otvory pro ruce
- lze hrát z obou stran
- podporuje pohybové schopnosti prstů

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ