Objednejte si dnes a my vám přibalíme do balíčku nějaké to překvapení :)

Hape Hra Vytvořte řadu

Kód: E6315
470 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.10.2019

Vzdělávací hra pro předškolní děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato hra podporuje u dětí komunikační dovednosti, rozšiřuje slovní zásobu, uří aktivnímu naslouchání  a podporuje týmovou spolupráci.

Hra obsahuje 4herní pásy (pro aktivně naslouchajícího) a 32 oboustranně potištěných kartiček (pro mluvčího).

Hra je určena pro dva hráče, kdy jeden hráč si vybere jeden herní pás a druhý hráč k němu odpovídající potištěné kartičky. Naslouchající hráč si před sebe rozloží herní pás obrázkem nahoru. Mluvící dítko má před sebou hromádku s potištěnými kartičkami tak, aby byly vidět v rohu barevné tečky. Mluvící hráč si vezme svrchu hromádky první kartičku a popisuje naslouchajícímu hráči obrázek, který na kartičce vidí. Naslouchající dítko se snaží uhodnout, který obrázek asi druhý hráč vidí. V případě, že si je naslouchající hráč jistý tím, o který obrázek se jedná, položí mluvčí kartičku tečkou nahoru nad obrázek na herním pásu, který určí naslouchající hráč. Takto by měli hráči umístit všech osm kartiček. Poté otočí naslouchající dítko herní pás a pořadí teček na herním pásu by mělo odpovídat pořadí teček na přiložených kartičkách.

Jakmile se dětem podaří umístit správně všechny kartičky, je možné ztěžovat podmínky hry např. omezením používání slov při popisu obrázku na kartičce. Při popisu mohou děti používat nejen slova, ale i gesta či pantomimu.

Hra je určena pro děti starší 4 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hry pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: