Objednejte si dnes a my vám přibalíme do balíčku nějaké to překvapení :)

Hape Hra Protiklady

Kód: E6314
368 Kč –2 %
Hape Hra Protiklady
368 Kč –2 % 360 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
20.8.2019

Vzdělávací hra pro předškolní děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledej a popiš protiklady.

Tato hra je zaměřena na rozvoj dětské komunikace, rozšíření slovní zásoby, podporuje vyjadřování ale i spolupráci a sdílení.

Hra obsahuje: 20 párů hracích karet a 1 červenou kartu

Hru je možné hrát jako klasické pexeso, kdy se kartičky otočí lícem dolů a hráči hledají barevně stejné kartičky. Komu se podaří získat co nejvíce kartiček, vyhrává hru. Na koho zbyla červená kartička, začíná popisovat své protiklady na kartičkách. Tato část hry je pro děti velmi zábavná a kreativní.

Druhou herní variantou je rozdělení všech kartiček mezi hráče. Hráči nejprve vytřídí stejné kartičky z ruky a ostatní si nechají na ruce nebo rozložené před sebou lícem dolů. Ten hráč, který má červenou kartičku, začíná hru a to tak, že si vytáhne od svého souseda jednu kartičku a snaží se k ní mezi svými kartičkami najít pár. Pokud se mu to nepodaří, zařadí si kartičku mezi své ostatní kartičky a pokračuje stejným způsobem hráč, který je na řadě. Kdo bude mít na konci hry nejvíc párů, vyhrává hru. Stejně i v této hře je nutné, aby děti popisovaly v čem se protiklady liší.

Hra je vhodná pro děti starší 4 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: