Objednejte si dnes a my vám přibalíme do balíčku nějaké to překvapení :)

Hape Hra Hledání cesty

Kód: E6304
360 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.11.2019

Logická hra

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato hra je zaměřena na oblast matematiky a naučí Vaše děti určit a porovnat velikost a podpoří u Vašich dětí logické uvažování.

Hra obsahuje: herní plán, 30 ks hracích tyčinek ( 2 oranžové, 4 červené, 6 modrých, 8 zelených a 10 žlutých) a jednu barevnou kostku.

Návod ke hře:

Obtížnost 1

Rozmístěte všechny tyčinky na stůl. Děti se střídají v házení barevnou kostkou. Podle toho, jaká barva padne na kostce, hráč umístí svoji tyčiku do herního plánu a vytváří tak cestu. Pokud padne taková barva, jejíž tyčinky jsou již všechny umístěné v herním plánu, hráč hází znovu. Pokud padne logo Hape, může hráč do herního plánu umístit jakoukoli tyčinku. Cílem hry je vytvořit celou cestu v herním plánu.

Obtížnost 2

Rozdělte tyčinky mezi jednotlivé hráče (max. počet hráčů 2) tak, aby každý hráč měl stejný počet tyčinek ve stejných barvách např. od každé tyčinky dejte každému hráči jednu nebo dvě. Zbylé tyčinky nechte na hromádce Určete si začátek a konec cesty. Hráči se střídají v házení kostkou, pokud padne na kostce barva, kterou hráč už nemá, o hod přišel a hraje další hráč. Kdo jako první umístí všechny své tyčinky, vyhrává hru.

Hra je určena pro děti starší 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné stolní hry
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: