Ke každé objednávce Vám přidáme malý dárek :-D.

Haba Stolní hra NAJDI 5

Kód: 305283
Značka: Haba
415 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

5 kostek, 5 kol - NAJDI 5 SYMBOLŮ! Každý z hráčů hledá na své desce 5 různých symbolů, které prostorově vymezí do daného tvaru.                                                                                                                                                                                    ALE POZOR - čas je omezený a každý tvar musí obsahovat všechny symboly! Nehledejte příliš dlouho! Hra má pouze 5 kol a vyhrává hráč s nejvyšším počtem bodů. 


Obsah: 5 kostek, 4 smívatelné fixy, 1 přesýpací hodiny, 4 oboustranné herní desky, 1 oboustranná bodová tabulka, 12 tvarových výřezů, 1 návod ke hře 


Zjednodušený návod hry:
1. Umístěte přesýpací hodiny a tvarové výřezy společně s kostkami doprostřed stolu. Každý hráč obdrží jednu herní desku a fixu.
2. První hráč hodí všemi 5 kostkami. Všichni hráči najednou hledají 5 různých symbolů na svých hracích deskách a obtáhnou je fixem. Všechny tvary musí obsahovat všechny symboly.
3. Když dojde písek, není možné obtáhnout žádné další tvary.
4. Každý hráč získá body podle tvaru, který přiloží na fixou vymezené symboly. Celkový počet bodů za jednotlivá kola se píší do bodové tabulky. 
5. Otřete desky a začněte další kolo. Páté kolo se počítá dvakrát, pak hra končí. Hráč s nejvíce body vyhrává!

Hra je vhodná pro 1 - 4 hráče starší 7 let. 

Doba trvání hry: 20 minut

Detailní informace

Jmenuji se Jana

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů.

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

MOTORIKA & KOORDINACE

Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

KREATIVITA

Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě.

STEM

Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA

Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

EMOCE & SOCIÁLNÍ CHOVÁNÍ

Schopnost vypořádat se s vlastními pocity a pocity ostatních, mít pro druhé pochopení, umět nabídnout pomoc nebo útěchu … to jsou důležité milníky dětského vývoje. Pozitivní rané zkušenosti, které dítě získá na základě vzorů, které mu v každodenním životě nejen při hře ukazujeme, jsou důležitým předpokladem pro to, aby z dítěte vyrostla sociálně i emočně zdravá a silná osobnost.

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI

Jazyk a komunikace jsou základem lidské interakce a všech myšlenkových procesů. Děti se učí jazyk, aby porozuměly samy sobě a dokázaly sdílet své potřeby a pocity. Pomocí komunikace si děti vyměňují své zkušenosti, zpracovávají zážitky a učí se nové věci. K rozvoji komunikačních dovedností velmi napomáhají školky a předškolní vzdělávací instituce, ale ze všech nejvíc můžeme rozvíjet komunikační dovednosti našich dětí především MY … RODIČE.

Detailní popis produktu

Napínavá, zábavná hra pro celou rodinu nebo jednotlivce

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolní hry
Stem: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: