Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Fröbel Dekorační sada

Kód: 181197
400 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
2.11.2021
Fröbelovy dary - koule, kostky a válce, interpretované jako individuální dekorace nebo věnce. Třídit a navléknout plsť podle barvy a obrázku (koule, kostky a válec). Chcete-li vytvořit věnec s doplňkovým kontrastem, střídavě navlékněte červené a zelené koule, modré a oranžové kostky a žluté a fialové válce. To zdůrazňuje intenzitu různých barev.
Obsah: 90 plstěných sekcí ve 2 tvarech (kruh a čtverec), různé velikosti a barvy, všechny perforované, 80 dřevěných korálků a nitě.
Rozměry pro porovnání: věnec ca. 1,2 m, závitové kostky cca. 8,5 x 8,5 x 8,5 cm.
Úroveň obtížnosti: snadná
Vhodné pro děti starší 4 let
Přidaná hodnota:
- objevte trojrozměrné geometrické tvary svými vlastními rukama
- rozvíjí jemné motorické dovednosti, koordinaci rukou a očí, vizuální vnímání a kreativitu
- podporuje tvarovou a barevnou diferenciaci a porozumění barevnému efektu (komplementární kontrast) a estetice

Detailní informace

Detailní popis produktu

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

KREATIVITA: Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě. 

STEM: Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ