Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Eduplay Senzorické disky

Kód: 110-307
Značka: Weplay
1 535 Kč
Skladem - ihned expedujeme
Můžeme doručit do:
3.12.2021

Zábavná hra pro malé i velké. Přesvědčte se o tom, jak dobrou paměť máte Vy nebo Vaše děti.

Kruhový, proužkovaný, puntikatý... se zavřenýma očima nebo s šátkem přes oči si vyberte ze sáčku silikonové kolečko se vzorem. Poté co si osaháte strukturu vzoru na kolečku, pokuste se bosýma nohama najít stejnou strukturu na velkých silikonových podložkách na zemi. Pokud máte pocit, že jste našli shodnou podložku, otevřete oči a přesvědčte se, zda bylo Vaše hledání úspěšné. Menší a velké podložky se shodují nejen strukturou, ale i barvou.

Tato smyslová hra podporuje osobní, sociální a emoční rozvoj dětí, upevnňuje jejich sebedůvěru a sebevědomí. Pevné ale zároveň poddajné kruhové podložky jsou protiskluzové a v případě zašpinění se dají jednoduše umýt vodou.

 Obsah: sada 5 menších a 5 velkých silikonových disků

Rozměr: průměr menšího disku 8 cm, průměr velkého disku 35 cm

Vhodné pro děti starší 3 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smyslová hra

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA: Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ