Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

Dřevěná nasazovací hra ZAHRÁDKA

Kód: 158689
2 243 Kč
Dostupné v 2/2022
Malý zahradník Emil má velký úkol: rád by postavil dům a vytvořil krásnou zahrádku. Kdo mu s tím pomůže? Na této krásně navržené pegging hře je velkou výhodou, že děti mohou znovu a znovu tvořivě přestavět Emilovu malou zahrádku. Přitom se používá široká škála ovocných stromů, květin a zeleniny ze dřeva a tkaniny, které ukazují původ našich potravin.
Obsah hry: 5 záhonů, 2 stromy (1 x velký, 1 x malý, potištěný na obou stranách: 1 x v květu, 1 x s ovocem), 1 dům (4-dílný), 2 květiny, červené ředkvičky, bílé ředkve a salát, 1 krtek, 1 Emil, 1 lavice, 3 ploty.
Materiál: dřevo
Rozměry: plocha zahrady 36,5 x 11 x 24,5 cm, Emil výška cca. 6,5 cm, dům 8 x 11 x 3,8 cm, ředkev výška cca. 6 cm.
Vhodné pro děti starší 2 let.
Přidaná hodnota hry:
- podporuje haptické vnímání, jemné motorické dovednosti a představivost
- rozvíjí slovní zásobu a trénuje jazykové dovednosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

KREATIVITA: Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě. 

MOTORIKA & KOORDINACE: Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ