Ke každé objednávce Vám přidáme malý dárek :-D.

Dřevěná hra Clip & Peg

Kód: 135492
2 441 Kč
Dodání 3/2023
Možnosti doručení
Hra díky své rozmanitosti zaujme jak malé, tak velké. Obsahuje cvičení na posílení svalů rukou a prstů, na zlepšení jemných motorických dovedností a koordinace rukou a očí. Všechny hry jsou kratší verzí známých her, takže jsou snadno zapamatovatelné. Tvořící hru dle šablonek lze hrát různými způsoby a je to zábava pro každou generaci. Herní plán může být postaven ve vzpřímené poloze na základně, nebo ležet na stole. Hra obsahuje mimo jiné hry: Halma, Člověče nezlob se, Dáma a "Závodní hra". Zároveň obsahuje mnoho dalších nápadů na hry a cvičení.
Obsah hry: 1 hrací dřevěná deska (osmiboká se 40 otvory), 1 základna, 24 kolíčků (vždy 6 v barvě žluté, zelené, modré, červené), 64 dřevěných kolíčků (40 x přírodní barvy, 6 v barvě žluté, zelené, modré, červené) , 4 barevné šablony pro hry, 1 kostku, návod s 10 šablonami a 4 prázdné šablony pro cvičení.
Rozměry: herní deska 38 x 38 x 11 cm, základna 18 x 18 x 3 cm
Vhodné pro děti starší 4 let
Přidaná hodnota hry:
- rozmanitá hra s mnoha herními variantami
- vhodné pro hráče s motorickým postižením a bez něj
- podporuje jemné motorické dovednosti a koordinaci rukou a očí
- ideální také pro osoby s mírnou demencí
Jmenuji se Jana

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů.

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

MOTORIKA & KOORDINACE

Pohyb jako takový rozvíjí motoriku, tělesnou koordinaci a výdrž. Zároveň podporuje rozvoj sebevědomí a sebedůvěry a má pozitivní dopad na sociální kompetence jako je ohleduplnost a schopnost spolupráce. Děti se mohou v rámci pohybu dozvědět mnohé o svém těle, vyzkoušet si své tělesné hranice a pokoušet se je posouvat. Kromě hrubé motoriky je nutné procvičovat s dětmi i jemnou motoriku, která má důležitou roli v pozdějším věku při učení.

KREATIVITA

Děti jsou samy o sobě od přírody velmi kreativní a milují kreslení, tvoření, výtvarné a hudební činnosti. Pokud chcete, aby Vaše dítko rozvíjelo své sociální, kognitivní a emoční vnímání, nabízejte jim co nejvíce různých podnětů a stimulů, kdy mohou nechat volný průběh své kreativitě a zároveň mohou používat různé materiály ke tvorbě.

STEM

Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

VNÍMÁNÍ & KOGNITIVITA

Vnímání okolního světa všemi vjemy, je důležitý předpoklad pro proces učení se, myšlení a jednání všeobecně. Díky tomu, že děti mohou cítit, osahat, ochutnat, vidět a slyšet různé podněty, prozkoumávají své okolí a vstupují s ním aktivně do kontaktu. Děti díky tomuto procesu získávají velké množství informací, které musí zpracovat, což stimuluje jejich kognitivní rozvoj, podporuje abstraktní myšlení a četné procesy učení. To vede děti k tomu, aby přemýšlely, kladly otázky a hledaly na ně odpověď. Pozorujte své děti, jak objevují svět a buďte jim jejich průvodcem.

EMOCE & SOCIÁLNÍ CHOVÁNÍ

Schopnost vypořádat se s vlastními pocity a pocity ostatních, mít pro druhé pochopení, umět nabídnout pomoc nebo útěchu … to jsou důležité milníky dětského vývoje. Pozitivní rané zkušenosti, které dítě získá na základě vzorů, které mu v každodenním životě nejen při hře ukazujeme, jsou důležitým předpokladem pro to, aby z dítěte vyrostla sociálně i emočně zdravá a silná osobnost.

KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI

Jazyk a komunikace jsou základem lidské interakce a všech myšlenkových procesů. Děti se učí jazyk, aby porozuměly samy sobě a dokázaly sdílet své potřeby a pocity. Pomocí komunikace si děti vyměňují své zkušenosti, zpracovávají zážitky a učí se nové věci. K rozvoji komunikačních dovedností velmi napomáhají školky a předškolní vzdělávací instituce, ale ze všech nejvíc můžeme rozvíjet komunikační dovednosti našich dětí především MY … RODIČE.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozvoj jemné motoriky
Kreativita: ano
Motorika: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: