Objednejte si ještě dnes a my Vám přibalíme malý dáreček :)

ALGORITMUS - Hledat a třídit

Kód: 208655
4 552 Kč
Dodání do 1 týdne
Můžeme doručit do:
7.12.2021

Už jste někdy museli něco hledat v neuklizeném dětském pokoji? Cody a Pixi znají problém! Spolu s hráči sourozenci objevují, jak počítače, na rozdíl od nás lidí, třídí věci a znovu je hledají v reakci na vyhledávací příkaz. Děti si vyzkouší různé způsoby třídění s různými věcmi z jejich každodenního života a pochopí základy jednoduchých vyhledávacích algoritmů a binárního kódu. Kdo může sledovat vše při vyhledávání a třídění a řídit řešení úkolů přiřazením, porovnáním a strategickým hledáním sekvencí, stejně jako vyhledáním položky, kterou hledají, stejně rychle jako v počítači?

Obsah: 6 válců, 1 sada váh, 6 barevných tablet, 6 zvířecích postaviček - myš, kachna, bobr, kočka, pes, kůň, 15 karet, 1 vyhledávací strom,                    pokyny
Materiál: dřevo
Rozměr: 35x4,5 cm
Vhodné pro děti starší 5 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

‏‏‎ ‎​​

HRAČKA NAPOMÁHÁ ROZVOJI TĚCHTO OBLASTÍ:

STEM: Pozorujte, žasněte a především vyzkoušejte….. hračky označené STEM obsahují vždy něco z matematiky, informatiky, přírodních věd a techniky. Tyto hračky naprosto dokonale zaujmou dětskou přirozenou zvědavost a zároveň nabízí dostatek prostoru na vlastní objevy a zkoumání. Naše hračky jsou zaměřeny především na matematické dovednosti, pozorování přírody a objevování. Jejich předností je rozvoj logického myšlení, seznámení se s prvními počty a orientace v prostoru.

‏‏‎ ‎​​

 

ROZVOJ

První roky života jsou ty nejdůležitější pro správný rozvoj. Proto nabízíme hračky podporující mentální i fyzický rozvoj dítěte.

ZDRAVÍ

Velmi důležitá je také bezpečnost. Naše hračky jsou bezpečné a vyráběné z přírodních materiálů. 

KVALITA

Spolupracujeme s nejlepšími světovými značkami. Proto si můžeme dovolit 100% záruku spokojenosti.

Dobrý den!

Jmenuji se Jana a doufám, že se Vám zde líbí :) Jsem máma dvou dětí a vždy jsem se pro ně snažila vybírat kvalitní hračky, které by mé děti všestranně rozvíjely. A vlastně péče o mé děti mě dovedla až sem…. K myšlence založení e-shopu s kvalitními dřevěnými hračkami.

Hračky plní důležitou roli při vývoji dětí a pokud nechcete být doma hračkami zavaleni, je potřeba je velmi pečlivě vybírat. U hraček kladu důraz především na kvalitu, bezpečnost a funkčnost, zároveň mám ráda zajímavé designy, které děti upoutají a zabaví. Hračky každoročně vybírám z kolekcí ověřených značek, u kterých vím, že se za ně mohu 100% zaručit. Pokud si nejste jisti svým výběrem vhodné hračky, zavolejte mi na telefonní číslo uvedené v horní části stránky a já Vám ráda poradím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Najdete nás i na MALL.CZ